Депутати Київоблради вимагають розблокувати фінансування програм соціально-економічного розвитку Київщини

Депутатська більшість Київської обласної ради (КОР) на чолі з фракцією «Батьківщина» вимагають розблокувати фінансування обласних програм соціально-економічного розвитку Київщини.

Про це повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації.

47 депутатів підписали звернення, у якому висловили занепокоєння загрозою зриву сталого економічного та соціального розвитку Київської області.

«Київщина стала заручником брудних технологій, безпрецедентного тиску, залякувань та політичних репресій щодо депутатів більшості Київської облради», – йдеться у зверненні.

Місцеві депутати переконані, що метою такого тиску є встановлення тотального контролю над органами місцевого самоврядування та їхніми рішеннями, а також переобрання керівництва  КОР. Не виключає депутатський корпус і того, що репресії – це помста за проголосоване у червні цього року рішення щодо законодавчого врегулювання процедури дострокового усунення з посади президента України в порядку імпічменту.

Саме після цього голосування Управління СБУ в м. Києві та Київській області почало надсилати листи до Головного Управління Державної Казначейської служби в Київській області під грифом «для службового користування». Як зазначено в зверненні, саме цими листами було заблоковано рахунки всіх розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у Державному Казначействі за низкою програм соціально-економічного розвитку Київщини в галузі охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури та спорту та інформаційної політики та зв’язків з громадськістю і засобами масової інформації.

Депутати Київської обласної ради переконані у безпідставності та незаконності зупинення операцій з бюджетними коштами.

«Відсутність законних підстав для блокування цих важливих для жителів Київщини програм є свідченням політичного тиску на депутатський корпус, керівників фракцій Київської обласної ради та безпосередньо на її очільників, щоб усунути політичних опонентів від керівництва Київської обласної ради шляхом їхньої дискредитації в очах населення Київщини», – йдеться у документі.

Депутати КОР звернулися до Президента України, Верховної Ради України,  Кабінету Міністрів України із вимогою втрутитись в ситуацію та розблокувати роботу Казначейства, заради фінансування програм, ухвалених Київською обласною радою і надати можливість мешканцям Київщини отримувати гарантовані законом послуги.

Вони також звернулися до глав дипломатичних представництв іноземних держав і глав представництв міжнародних організацій із проханням надати належну оцінку діям представників влади та силових структур, які блокують роботу органів місцевого самоврядування Київської області.

Переглянути текст заяви можна тут.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова