«Батьківщина» в Київраді вимагає профінансувати видатки на ЖКГ у повному обсязі

Фракція «Батьківщина» в Київраді вимагає, щоб галузь ЖКГ у 2018 році профінансували з міського бюджету в повному обсязі.

Як повідомляє прес-служба столичного партійного осередку, про це у своєму виступі заявив голова комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, очільник фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

«Кияни приходять додому в будинки, де не працюють ліфти: 75% ліфтового фонду потребує ремонту. Мережі зношені. Немає техніки для гасіння пожеж у надвисоких будинках, яких багато набудували по всьому місту. Нічим дістатися до колекторів глибокого залягання, каналізаційних систем. Місто ще не приступило до термоізоляції будинків. Кияни мешкають у помешканнях, котрі не відповідають вимогам сьогодення», – сказав він.

Володимир Бондаренко закликав департамент фінансів переглянути в проекті столичного бюджету позицію про фінансування сфери ЖКГ.

«Якщо цього не станеться, депутати фракції «Батьківщина» в Київраді не голосуватимуть за такий документ», – констатував очільник фракції «Батьківщина» в Київраді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова