«Батьківщина Молода» запустила новий проект для активної молоді «POLITKAVA»

17 липня Київський міський осередок ГО «Батьківщина Молода» провів першу зустріч у межах проекту «POLITKAVA».

Активна молодь Києва мала нагоду поспілкуватися з народним депутатом від «Батьківщини» Олексієм Рябчиним.

«Коли мені запропонували такий формат зустрічі, я погодився відразу. Зараз молодь дуже зубата і мене таке спілкування мотивує та нагадує про те, що самому необхідно постійно розвиватись», – сказав політик.

Зустріч проходила в неформальній атмосфері за горнятком кави. Кожен міг поставити своє питання Олексію Рябчину. Молоді люди цікавилися його політичною кар’єрою, новинами в галузі енергоефективності, запитували, як він оцінює якість освіти в Україні та за кордоном.

«В Україні висока якість освіти, але лише за умови, що ти відкритий для знань та можливостей, що ти береш щось від викладачів. Зараз студенти мають стільки можливостей, куди поїхати, також надається багато грантів для молоді. Тому використовуйте всі можливості, що зараз є, для свого всебічного розвитку», – порадив Рябчин своїм співбесідникам.

Зустріч з Олексієм Рябчиним започаткувала масштабний проект «POLITKAVA» від «Батьківщини Молодої». Такий формат  дає можливість для молоді неформально поспілкуватися та обговорити цікаві теми з народними депутатами, відомими політтехнологами, блогерами, журналістами, представниками влади, відомими людьми.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова