«Батьківщина» боротиметься за свої поправки задля покращення законопроекту судової «реформи»

«Батьківщина» до останнього моменту боротиметься за свої поправки задля покращення тексту законопроекту про так звану «судову реформу».

Про це сьогодні заявив народний депутат від фракції Сергій Власенко на брифінгу у Верховній Раді.

«Петро Порошенко, як і Янукович, чітко розуміє, що контроль над судами забезпечить йому контроль над усіма в державі. Адже для того, наприклад,  щоб незаконно позбавити людей пільг, потрібен суд. Для того, щоб підтвердити законність незаконного рішення уряду про підвищення тарифів на газ, потрібен суд. Для того, щоб посадити політичного опонента, потрібен суд», – зауважив він.

За словами Власенка, саме для цього чинний президент з порушенням Регламенту вніс до парламенту законопроект, який поєднує чотири кодекси і зміни до низки законів.

«І тепер вони всім розповідають, що це найбільший законопроект в історії парламенту з найбільшою кількістю поправок», – сказав політик.

Парламентар також додав, що, якщо поділити кількість законів на кількість поправок, то виходить 600-700 поправок на кожний законопроект, що є цілком нормальним.

«Шановні колеги, які випадково потрапили до сесійної зали парламенту, розгляд поправок до законопроектів – це і є депутатська робота», – зауважив він.

Окрім того, Сергій Власенко додав, що так звана «судова реформа» є абсурдною, оскільки людей позбавляють доступу до правосуддя, зокрема через збільшення судового збору майже вдвічі.

«Я розумію, що мільярдер Порошенко розцінює 160 тис грн як якісь копійки і тому пропонує визначити справи до 160 тис грн малозначущими. Бо президенту не зрозуміла ситуація пенсіонера, який судиться за невиплату йому 100 грн пенсії. Порошенко пропонує розглядати такі малозначущі  справи суддями одноосібно, без виклику до суду позивача, без права подавати додаткові докази та додаткові пояснення. Усе це зрештою працюватиме проти людей», – зазначив парламентар.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова