Андрій Пузійчук: «Батьківщина» має чітке розуміння і конкретний план дій у стратегії розвитку держави

Партія «Батьківщина» покаже достойний результат на місцевих виборах.

«Батьківщина» – це єдина в Україні партія, яка має 21-річний досвід роботи, глибоку ідеологічну основу та розгалужену мережу партійних осередків.

Не дивлячись на ту соціологію, яку презентують перед виборами, ми впевнені у своїх силах, знаємо, що люди поділяють наші погляди.
Тому рівень підтримки «Батьківщини» на виборах 25 жовтня буде значно вищий, ніж це демонструють зараз різні соціологічні служби.

Місцеве самоврядування – це основа сталого розвитку України.
Виборці на місцевих виборах голосують за міцних господарників, за конкретних людей, які не словом, а ділом доводять свою здатність працювати, розвивати громаду, регіон. Саме таких людей має у своїх лавах «Батьківщина»!

Торішні парламентські вибори стали яскравим прикладом того, як під політичним брендом можна обрати абсолютно випадкових людей. Однак випадкові люди не можуть довго керувати країною.

Сьогодні партія «Слуга народу», яка на минулих парламентських виборах обдурила людей гарною обгорткою, продовжує дурманити людям голови.
Вона продовжує займатися піаром, намагається дорого продати себе вже на місцевих виборах.

Однак їх улюблений слоган «Зробимо їх разом!» уже не актуальний. Тепер «слуги» вирішили йти до людей з гаслом «Україна – це ти!».

Однак креативу у них не так уже й багато. Адже навіть це гасло запозичили у лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, коли вона балотувалася в президенти десять років тому.

Андрій Пузійчук, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 7 серпня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова