Альона Шкрум: Закон про ЦВК або забаганка президента важливіша за країну

Черговий закон про дуже потрібну людину в ЦВК і чому це вбиває нашу економіку.

«Коаліція» в порушення усіх можливих положень про Регламент щойно прокнопкодавила законопроект, щоб збільшити кількість членів ЦВК з 15 до 17 осіб.

Логіка така:

Якщо всі потрібні президенту кандидати не вписуються в конституційний склад ЦВК, то треба збільшити цей склад. Адже забаганка президента важливіша за закон, важливіша за верховенство права, важливіша за країну.

Одні з найнижчих показників України в міжнародних рейтингах – це показники «передбачуваності» нашого законодавства та законодавчих рішень.

Жоден інвестор не зайде у країну, де закони змінюються за одну годину по понеділкам заради забаганок президента та політичних домовленостей.

Як вкладати гроші у країну, де за секунду змінитися можуть усі правила гри?

Треба свій Генпрокурор, коли він не підходить на посаду,  значить критерії до посади треба змінити у законі. Треба більшість в ЦВК, а не вистачає там місць, то треба роздути склад.

Найсумніше те, що у цій Раді немає з ким розмовляти. Зрозуміти те, про що я пишу, тут здатні в кращому випадку 50 з 300 осіб. І вони не розуміють навіть елементарних наслідків таких рішень у довгостроковій перспективі.

Політична доцільність та ці «закони під дуже потрібну людини» наприкінці шляху вбивають довіру до будь-чого.

Саме такі рішення неадекватної та бездарної т.з. коаліції трощать вщент будь-які початки «верховенства права», підривають довіру до цілої країни, і руйнують наші інвестиційні перспективи і нашу економіку.

У країні не існує жодних єдиних правил та законів. Закони можна змінити за забаганкою одної людини у владі за годину.

Люди це бачать і відчувають шкірою. І тому плюють на закони, які самі законодавці і президент порушують кожного дня по 18 разів. І не здатні на жодні зміни, бо президент вважає саме – законом. Він давно втратив відчуття реальності і помилився країною та століттям.

І нас цими своїми рішеннями і впертими забаганками несе в прірву.

П.С. На фото місце злочину після поспішного голосування.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 вересня 2018р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова