Альона Шкрум: Вперше ми маємо проект Резолюції від України в МПС

Вирішили потроху захоплювати владу в найстарішій парламентській організації – Міжпарламенстському Союзі – Interparliamentary Union.

Тепер вже офіційно можу повідомити: мене було обрано членом Бюро (керівного органу) постійного Комітету з миру та безпеки.

Страшенно дякую колегам з групи демократичних країн за підтримку, але набагато більше дякую моїм українським колегам з делегації, без роботи та підтримки яких цього б точно ніколи не сталося.

І це далеко не всі наші перемоги: Олену Сотник було обрано членом керівного органу Форуму жінок парламентарів, який у цій організації є надзвичайно впливовим органом.  Леоніда Ємець – обрано в керівний орган постійного Комітету щодо питань ООН.

Вперше за 130 років цій міжнародної організації українці тут мають керівні посади!

Сьогодні і я, і ви маєте всі підстави пишатися Українською делегацією в Міжпарламентському союзі.

І вперше ми маємо проект Резолюції від України, де співдоповідачем буде Борис Тарасюк, і голосування по якій відбудеться навесні 2019 року.

Це було дуже непросто.

Адже в цій організації дуже сильний російський вплив, і російські гроші.

Росія очолює тут окрему територіальну групу, і має великий вплив на порядок денний та на голоси. Країни Латинської Америки, Африки та навіть деякі країни з нашої європейської групи – часто голосують за пропозиції РФ.

Ми витратили близько двох років, щоб отримати тут підтримку, щоб напрацювати контакти та репутацію, щоб принаймні вставити пропозицію нашої Резолюції у порядок денний.

Отакі в нас новини з Женеви.

Наразі плідно працюємо з нашими союзниками: країнами ЄС, Канадою, арабськими країнами та іншими.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 16 жовтня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова