Альона Шкрум: Порошенко продовжує давню кампанію з дискредитації Юлії Тимошенко

З нещодавно викритих однією з найвідоміших газет світу The Guardian матеріалів стало очевидним, що американський лобіст Пол Манафорт за дорученням Януковича організував та проводив глобальну медіа-кампанію з дискредитації Юлії Тимошенко й опозиції.

За весь час такої кампанії було розміщено у ЗМІ понад 2000 замовних матеріалів, які мали на меті дискредитацію лідера «Батьківщини» та возвеличення політики Януковича.

Були створені цілі сайти «TheTymoshenkoFiles», де мали розміщувати весь бруд на Юлію Тимошенко, поширювати фейкові новини та погоджені меседжі через анонімні джерела, вірусні сайти, рекламу та за допомогою українських політиків, які мали це повторювати по 100 разів на кожному телеканалі.

Це була одна з найбільших кампаній з компрометації політика в історії України, на яку режим Януковича витратив 75 млн. доларів (близько 2 000 000 000 грн!), частину з яких і знайшли на офшорних рахунках пана Манафорта. Думаю, не треба пояснювати, що за це заплатили українські громадяни зі своїх кишень. Кампанію замовляв Віктор Янукович, очевидно, за погодженням з РФ, чия влада розганяла ту ж саму інформацію.

Цікаво, що вже через 7 років команда теперішнього українського президента не придумала жодних нових сенсів навіть у дискредитаційних меседжах. Порошенко і Ко. радісно продовжують давню кампанію з дискредитації Юлії Тимошенко на тих самих засадах, запропонованих Манафортом.

Слово у слово.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 19 квітня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова