Альона Шкрум перебуває з робочим візитом у Франції

Народний депутат від «Батьківщини», співголова депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв`язків з Французькою Республікою Альона Шкрум перебуває з робочим візитом у Франції у складі делегації Верховної Ради України.

У рамках дипломатичного візиту українські політики долучились до церемонії покладання квітів до монументу Анни Ярославни у м. Санліс, а також мали можливість поспілкуватись із українською громадою. Окрім того, депутати відвідали Міжнародну дипломатичну академію в Парижі.

«Ця Міжнародна дипломатична академія – відомий міжнародний «мозковий центр», що займається дослідженнями та пропагуванням сучасної дипломатії, сприяє розумінню та аналізу світових процесів у міжнародних справах», – поділилась враженнями Альона Шкрум.

У порядку денному української делегації заплановані офіційні зустрічі з головою Національних зборів Франції, а також з депутатами французького Сенату та Національних зборів Франції.

Як Голова підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Комітету ВРУ з питань держбудівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Альона Шкрум планує зустрітися із французькою організацією ЕNA (Національна школа Адміністрації), представники якої співпрацюють з Україною по навчальних програмах у сфері державного управління.

«Така зустріч буде ефективною й корисною, оскільки я на базі свого комітету займають напрацюванням законодавства для забезпечення професійного навчання українських державних службовців», – зазначила політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова