Альона Шкрум: Партія влади проти будь-якого діалогу та дискусії

Друзі, давайте заспокоїмося.

Під час голосування за Харківські угоди в парламенті Януковича Андрій Парубій першим кидав димові шашки в залі ВР. Таких шашок було щонайменше 2.

До цього яйцями закидали спікера Володимира Литвина у президії та суперклеєм заклеювали термінали голосування на місцях депутатів.

Андрій Парубій говорить зараз: «Не порівнюйте ці два документи! Якби Харківські угоди відтерміновувалися у дії… як закон про Донбас.

Хтось з моїх колег говорить мені: так, не порівнюйте, бо ситуація з Харківськими угодами була набагато краща! То був інший контекст і інші політичні сили при владі, хоч не проєвропейські. Тоді не було 10 000 загиблих за цю державу. Щоб її зараз здавати політично?».

Я можу погоджуватися або ні, я можу вважати ситуацію гіршою чи кращою.

АЛЕ.

Я не поважаю абсолютне право моїх колег вважати, що голосування сьогодні є не меншою зрадою державних інтересів, ніж Харківські угоди того часу, за які ми досі розплачуємося життями найкращих хлопців.

Знаєте, що не змінилося?

Не змінилося право боротися проти положень, які є неконституційними та які прямо порушують Конституцію щодо механізму проголошення воєнного стану, щодо використання Збройних сил України, щодо норм амністії бойовиків і загонів народної міліції в законі.

Не змінилося те, що партія влади проти будь-якого діалогу та дискусії.

Не змінилися злочинне порушення регламенту і постійне кнопкодавство.

Що змінилося: вміння кричати дуже голосно про агентів КДБ на всіх, хто критикує законопроект президента та неконституційність положень.

І змінилося те, що навіть в часи регіоналів влада не додумались привести на балкон сесійної зали під час розгляду болючих важких питань національної безпеки дітей, а потім прикриватися ними.

Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 6 жовтня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова