Альона Шкрум: Небезпечні тенденції з німецьких виборів

І знову «чорний лебідь» на виборах – цього разу у Німеччині.

Непрості для нас новини з німецьких екзит-полів.

Вперше у Бундестаг проходить ультраправа партія «Альтернатива для Німеччини» – партія, які працює на аудиторію євроскептиків, націоналістів, проти мігрантів, за дружбу із Росією, проти «диктатури» Європейського союзу, за християнські цінності та, на жаль, проти українських інтересів.

Це партія, яка частину своєю кампанії у Німеччині провела російською мовою, та особливо «таргетила» 1,2 мільйони російських німців, що проживають у ГДР.

60% її прихильників – чоловіки. 100% прихильників – за дружбу з РФ та російські гроші.

Попереднього разу партії не вистачило голосів подолати 5-% бар’єр, щоб потрапити у парламент, тепер вона, схоже, набирає третє місце! Або 14-15% голосів.

І не можна спрощувати: «альтернатива», схоже, отримує втричі більше голосів, ніж прогнозовано, не лише завдяки путінським грошам та вливанням фінансів і інформаційних бомб протягом останніх 5 років.

Але й завдяки наявності цілого прошарку європейців, особливо молодих, які не вірять більше у єдину сильну Європу та налаштовані європесимістично.

Вони голосуванням висловлюють свій протест проти зростання кількості невирішених проблем, про які еліти не говорять.

Таких людей стає дедалі більше у прогресії, і європейські політичні еліти не здатні показати їм свою «альтернативу» популістським ультраправих теоріям, що паразитують на ненависті і найнижчих людських почуттях.

Дуже небезпечне тенденція для нас.

Європа змінюється.
– – –
Ангела Меркель, звісно, залишається канцлером.

«Зелені» набирають близько 8%, що не може, зі свого боку, не радувати.

Чекаємо на фінальні результати.

 Альона Шкрум, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 24 вересня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова