Альона Шкрум: Без монетизації субсидій гроші підуть в кишені олігархам, а не українцям

Якщо не монетизувати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг для населення, то вони підуть в кишені олігархам.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум розповіла в прямому ефірі телеканалу «ZIK».

«Монетизація субсидій – це давати людям конкретні гроші для оплати комунальних послуг, щоб вони самі вирішували: чи споживати менше електроенергії, чи встановлювати енергозберігаючі технології тощо», – сказала вона.

За словами Альони Шкрум, держава віддає кошти на витрати олігархам, підприємствам-постачальникам послуг, а не українцям.

«Це крок в нікуди. У людей немає грошей, вони не мають за що купувати українську продукцію – економіка падає. Ось до чого призводить безглузда політика влади, яка зберігається сьогодні», – пояснила парламентарій.

Окрім того, зазначає депутат, досі не розпочаті програми з енергоефективності.

«Гроші на це нам дають міжнародні партнери. Ми ратифікуємо відповідні угоди у парламенті з 1 січня 2018 року, але кошти досі не використовують. Влада не розпочинає масштабні програми енергомодернізації», – обурилася представниця «Батьківщини».

Альона Шкрум також зауважила: про те, як поступово йти до монетизації субсидії, як важливо проводити енергомодернізацію, знає лідер партії Юлія Тимошенко. Зокрема, ініційований нею Новий курс України передбачає розвиток енергоефективності в Україні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова