«Батьківщина» вимагає притягнути до відповідальності винних у нападі на Вадима Мірзояна

Фракція «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів у найкоротші терміни встановити та притягнути до відповідальності виконавців і замовників зухвалого нападу на депутата Центрально-міської районної ради, голову Інгулецької районної парторганізації ВО «Батьківщина» у Кривому Розі Вадима Мірзояна.

Про це заявив на Погоджувальній раді голів парламентських фракцій і комітетів голова профільного комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, член фракції «Батьківщина» Андрій Кожем’якін.

«За наявною інформацією, замовником злочину є народний депутат від БПП Костянтин Усов, а виконавець – його помічник Сергій Дронов. Безпосередні погрози здійснював заступник голови Центрально-міської районної ради м. Кривий Ріг Андрій Кириленко», – сказав політик.

Маючи прямий умисел щодо позбавлення життя депутата від «Батьківщини», Вадима Мірзояна, певні особи напали на нього, били з особливою жорстокістю, завдавали удари, небезпечні для життя, зазначив парламентарій.

«Вони били по обличчю, по голові, по тулубу металевими предметами, застосовували газовий балончик, який містить у складі екстракт натурального перцю», – повідомив Андрій Кожем’якін.

Представник «Батьківщини» зауважив, що наразі Вадим Мірзоян перебуває у лікарні: «Ця людина скалічена: перелом лобової кістки, кінцівок, розтрощення суглобів».

Політична сила Юлії Тимошенко також  наголошує на необхідності притягнути до відповідальності й осіб, причетних до всіх попередніх нападів на активістів «Батьківщини» і не тільки.

«Дуже хотілося би, щоб передвиборний процес пройшов без політичних втрат, фальсифікацій, фізичного впливу, терору на опонентів», – підсумував він.

Нагадаємо, 9-го січня на депутата Центрально-міської районної ради, голову Інгулецької районної у Кривому Розі парторганізації ВО «Батьківщина», 34-річного Вадима Мірзояна було скоєно зухвалий напад.

У «Батьківщини» вважають цей інцидент черговим політично вмотивованим злочином та вимагають від керівництва держави припинити терор проти своїх опонентів, йдеться у заяві партії.

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова