Заява прес-служби Голови Комітету ВРУ з прав людини щодо звинувачень у блокуванні законопроектів

16 та 20 березня народний депутат України Олег Ляшко звинуватив Комітет ВРУ з прав людини та Голову Комітету Григорія Немирю у блокуванні розгляду парламентом двох законопроектів про подвійне громадянство.

А саме: проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо реалізації права змінити громадянство, (№6175) від 13.03.2017, який вніс Президент України, та проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності народних депутатів України та державних службовців за набуття громадянства інших держав, (№ 6131) від 24.02.2017, який внесли Олег Ляшко з іншими народними депутатами.

З цього приводу прес-служба Голови Комітету ВРУ з прав людини заявляє наступне:

Персонально для пана Ляшка нагадуємо, що 17 березня у зв’язку з численними зверненнями від громадян України, громадських організацій, діаспори та ЗМІ на сайті Комітету та на сайті Верховної Ради України Комітет ВРУ з прав людини оприлюднив роз’яснення щодо процедури розгляду Проекту Закону № 6175 та альтернативних законопроектів.

Окрім того, Комітет закликав представників громадськості до експертного обговорення цих законопроектів та заявив про всебічне сприяння цьому процесу політично та організаційно.

Що ж стосується проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності народних депутатів України та державних службовців за набуття громадянства інших держав, реєстр. №6131, то головним з підготовки та попереднього розгляду цього законопроекту визначено Комітет з питань правової політики та правосуддя, який очолює Руслан Князевич. Ця інформація також міститься у вищезгаданому зверненні та була оприлюднена 17 березня.

Таким чином, констатуємо, що пан Ляшко розповсюджує неправдиву інформацію. Його дії в цьому контексті є нічим іншим, як свідомим викривленням фактів задля політичного самопіару.

Прес-служба Голови Комітету ВРУ з прав людини

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова