З ініціативи «Батьківщини» Кам’янець-Подільська райрада заявила про незгоду з діями влади

Депутати фракції ВО «Батьківщина» в Кам’янець-Подільській районній раді ініціювали проведення позачергової сесії, щоб ухвалити звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партійного осередку.

У документі висловлено категоричну незгоду з діями влади, яка застосувала силові методи до учасників мирного заходу на підтримку блокування торгівлі на крові.

«Мешканці Кам’янець-Подільського району, як і всі українці, не згідні з діями влади та силових структур, які застосували силові методи до учасників блокування торгівлі між Україною та ОРДЛО. Тому депутатський корпус негайно зібрався та ухвалив звернення», – сказав голова фракції ВО «Батьківщина» в Кам’янець-Подільській райраді Микола Жоган.

Він наголосив, що в документі владі висловлена вкрай жорстка оцінка.

«Такими діями влада наслідує режим Януковича й підтверджує, що в Україні за три роки після Революції Гідності відбувся олігархічний реванш. Влада стала по один бік розмежування з окупантами й за це доведеться відповідати перед українським народом», – ідеться в ухваленому зверненні.

Нагадаємо, місцеві ради народних депутатів продовжують ухвалювати звернення до керівництва держави з вимогами припинити торгівлю з окупованими територіями та покарати винних за силовий розгін блокади.

Кам-Под РР 1

Кам-Под РР 2

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова