Юлія Тимошенко: Ми прагнемо добитися чесного рішення суду щодо тарифів (оновлено)

Окружний адміністративний суд Києва перейшов у режим письмового провадження у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів щодо скасування постанови № 315 про встановлення єдиної ціни на газ.

Таке рішення ухвалив суд сьогодні, 27 жовтня.

Упродовж 2 тижнів суд збиратиме аргументи всіх сторін для того, щоб потім ухвалити рішення.

Автор судового позову проти Кабінету Міністрів України, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в інтерв’ю журналістам заявила, що необхідно якнайшвидше скасувати незаконну урядову постанову.

«Розпочинається опалювальний період, і люди отримають платіжки за тепло вдвічі більші, ніж в минулому році. І це політика Порошенка і Гройсмана, продовження справи Яценюка. Ці три людини, по суті, зруйнували життя кожної української родини. Ми не можемо це просто так залишити. Ми робимо останню спробу – добитися чесного рішення суду, тому що уряд незаконно вчинив, піднявши ціну на газ, а потім на тепло і на гарячу воду», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зауважила, що «285 доларів за тисячу кубометрів для людей – це страшна ціна, вона не ринкова, як мінімум втричі завищена».

«Максимальна ціна на український газ для українців може бути 85 доларів за тис. кубометрів. Ця ціна включає все: і прибуток, і розвиток галузі, і транспортування, і всі податки. Це максимальна ціна, яку можна ставити на український газ», – вважає Юлія Тимошенко.

_APM5064

Сторона позивача наполягає, що Кабмін не мав права встановлювати єдину ціну на газ.

Офіційний представник Юлії Тимошенко в судовому процесі, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко, зокрема, наголосив, що встановлена урядом ціна на газ «взята з даху, вона є грабіжницькою. Адже мета в уряду одна – грабувати український народ».

«Мій прогноз, що цей процес по суті скоро стане соціально-політичними, якщо в юридичній площині не буде знайдено правильного рішення», – прокоментував представник позивача Олексій Кучеренко.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко висловила переконання, що скасувати незаконну постанову уряду можна або через суд, або рішенням Президента України.

«Такий геноцид, який сьогодні влаштували людям, просто недопустимий. І особливо принизливо виглядає розстрочка, яку надає Гройсман, необґрунтовано підвищуючи тарифи до небес. Ми в суді боремося за зниження тарифів. І у нас залишається мінімальна надія, що у суддів прокинеться совість, і вони ухвалять законне рішення», – підсумувала Голова партії.

Фотогалерею із засідання суду можна переглянути за посиланням.

Тексти позовів Юлії Тимошенко можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова