Юлія Тимошенко: «Батьківщина» наполягатиме на негайному проведенні загальних зборів парламентської коаліції

Фракція «Батьківщина» наполягатиме на негайному проведенні загальних зборів депутатів-членів парламентської коаліції, де пропонує обговорити питання відповідності членів уряду займаним посадам та зміни до Конституції щодо децентралізації.

Про це Юлія Тимошенко наголосила в інтерв’ю програмі «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

«Безпрецедентний випадок, що за весь час існування цієї коаліції жодного разу не були зібрані загальні збори коаліції – всіх депутатів, які входять до коаліції Верховної Ради. Прийшов час негайно збирати такі загальні збори коаліції!» – заявила лідер «Батьківщини».

За її словами, потрібно «негайно поставити питання про відповідність членів уряду займаним посадам».

Юлія Тимошенко також розкритикувала запропонований порядок денний на наступний пленарний тиждень: «пустий порядок денний, лобістські закони, або закони, які нічого не значать для країни».

«Немає жодної суттєвої позиції, яка б могла сьогодні відновити нормальне життя українців. Йде пробивання та просування змін до Конституції, і це в той час, коли ухвалений бюджет обурив всю країну, коли його треба негайно змінювати, поки ми не втратили практично цілі галузі життя країни. Подивіться: аграрії блокують траси, шахтарі блокують уряд і траси, науковці вже практично повстали проти цього уряду. При тому, що газ купується вже по 190 дол. США, людям продовжують його продавати за 331 дол. США за тис. кубометрів», – наголосила Голова фракції.

Окрім цього, на думку Тимошенко, парламент має негайно заслухати інформацію щодо оборудок з 50 млрд. гривень при закупівлях за державний кошт, про які нещодавно розповів прем’єр-міністр.

«Ця Верховна Рада на цьому пленарному тижні зобов’язана була б заслухати просто унікальні корупційні оборудки, які проводяться в країні. Я думаю, що ви знаєте: прем’єр-міністр заявив, що за рік було знято через корупцію 50 млрд. грн. бюджетних грошей!» – розповіла політик.

Юлія Тимошенко також обурилася тим, що досі немає належної реакції правоохоронних органів.

«50 млрд. дають можливість повернуть всі системи і всі стратегії соціального захисту людей! Прем’єр виходить і говорить, що минулого року через корупцію було забрано з бюджету 50 млрд. грн. Це ж явка з повинною! Де реакція прокуратури, де реакціях всіх антикорупційних органів, яких настворювали, де звіт уряду стосовно цих 50 млрд. гривень, які були розкрадені в минулому році вже при демократичній, проєвропейській владі?» – запитала народний депутат.

За підрахунками Юлії Тимошенко, ця сума вдвічі перевищує суму, потрібну для індексації зарплат та пенсій, і її достатньо для встановлення нормальних тарифів на комунальні послуги для людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова