Вадим Івченко та Валерій Дубіль взяли участь у зустрічі з Петом Коксом

У п’ятницю, 17 лютого, народні депутати від фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль та Вадим Івченко взяли участь у зустрічі українських парламентарів з відомим європейським політиком і колишнім президентом Європарламенту Петом Коксом, а також з головою представництва ЄС в Україні Хьюгом Мінгареллі.

Під час зустрічі сторони обговорили кроки «дорожньої карти» проведення реформ.

Як зазначив Вадим Івченко, Пет Кокс допомагатиме українському парламенту підвищувати інституційну спроможність в рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Верховною Радою України і Європарламентом.up-0gSBdue0

Валерій Дубіль, зі свого боку, розповів на зустрічі про започатковану роботу в напрямку медицини – створення на Чернігівщині робочих груп: «Міністерство охорони здоров’я України повністю переклало відповідальність на громади, які ще тільки створені, в яких ще не налагоджена комунікація. Тому я разом зі своєю командою і запускаємо цей проект», – сказав він.

Народний депутат зауважив, що створення таких робочих груп допоможе виробити на місцях систему, яка змінить ситуацію: «Важливо, щоб всі громадяни – і ті, що живуть у великих містах, і ті, що живуть у віддалених селах відчули зміни на краще, а не повну ізоляцію від медичних послуг».

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова