Вадим Івченко: Ситуація з довірою до влади в Україні – кричуща

Сьогодні в країні склалась така ситуація, коли дві політичні сили, по суті, узурпували владу.

Про це вчора в ефірі телеканалу «112 Україна» зазначив народний депутат від фракції «Батьківщина»  Вадим Івченко.

За його словами, ці політичні сили не прагнуть ні реформ, ні зміни виборчого законодавства.

«Вони роздерибанили потоки, продають певні преференції або посади за голосування. Саме таким чином і був проголосований бюджет на 2017 рік. Якщо опоненти кажуть, що це не узурпація, а конституційна більшість, то чому й досі невідомі прізвища тих депутатів, які ввійшли в коаліцію і взяли на себе відповідальність? На неодноразові звернення немає відповіді! А якщо немає коаліції — то немає і коаліційного уряду, і немає коаліційної відповідальності», – наголосив Вадим Івченко.

Політик також повідомив що сьогодні ситуація з довірою до влади – кричуща. Центр Разумкова оприлюднив дані: 46% опитаних не довіряють владі, інші соціологічні служби говорять, що понад 50%.

«У країнах, коли ситуація з довірою загострюється, влада йде на перевибори для того, аби залучити нових людей», – переконаний народний депутат.

Зміна законодавства щодо виборів, на його думку, необхідна, «але сьогоднішня «більшість» не здатна це зробити, тому що в них спрацьовує інстинкт самозбереження».

«Після оприлюднення декларацій вже ніякі парканчики, нові вікна або дитячі майданчики не дадуть їм підтримку людей — занадто вже багато за це доводиться платити — і податками на пенсії, і драконівськими тарифами.», – підсумував Івченко.

На думку політика, потрібно йти на перевибори, оскільки це шанс залучити нових людей і парламент, імовірно, стане більш направленим на реформи.

Нагадаємо, як зазначала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, дострокові парламентські вибори – це єдиний вихід із критичної ситуації в державі, який дозволить перезавантажити владу.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова