Уряд має піти у відставку після свого звіту, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко вважає, що Кабмін у повному складі повинен піти у відставку після звіту прем’єр-міністра у Верховній Раді.

Про це лідер «Батьківщини» заявила сьогодні в ефірі Національного радіо.

«Уперше на зборах лідерів фракцій поставлено питання про звіт уряду в найближчі тижні, вже навіть є зареєстрований проект постанови про відставку Кабінету Міністрів», – розповіла вона.

За словами Тимошенко, позицію щодо відставки уряду Яценюка поділяють багато молодих позафракційних депутатів, представники фракції «Самопоміч» та багато інших парламентарів.

«Наша пропозиція дуже проста: уряд повинен піти у відставку! У цьому немає нічого екстраординарного – у всіх країнах світу уряди йдуть у відставку. І якщо Кабмін виявився не просто непрофесійним, а безвідповідальним та безпорадним, то, щоб не втратити систему керування країною, надію, шанси, віру та стабільність, цей уряд таки має піти!» – наголосила Голова фракції.

Політик також нагадала, що «заслуховування звіту уряду – це законодавча норма».

«Нарешті цей уряд і Арсеній Петрович Яценюк повинні відповісти перед суспільством за все зроблене!» – вважає народний депутат.

Лідер «Батьківщини» також переконана, що навіть без звіту Кабміну люди давно вже дали йому оцінку: «Аграрії блокують траси, науковці – страйкують, а вчителі та лікарі – доведені до відчаю через те, що закладеного в бюджеті фінансування на їхню зарплату вистачить лише на півроку».

«Звіт про роботу уряду знає вже вся країна, знає кожна людина, яка мешкає або в селі, або в місті. Знають все завдяки рівню життя, завдяки своїм кишеням, гаманцям, своїм холодильникам, можливостям лікувати і забезпечувати всім необхідним своїх дітей та батьків. Люди вже знають цей результат, як відпрацював чинний уряд. Адже немає сфери життя, куди б уряд не вліз як «слон в посудній крамниці» та не розбив практично увесь посуд», – з обуренням наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова