Стратегія роботи всіх гілок влади потребує кардинальних змін, – Юлія Тимошенко

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що широкомасштабна дискусія щодо стратегії соціально-економічного розвитку України має передувати процесу формування нової коаліції та уряду.

Про це вона заявила журналістам перед початком Всеукраїнського форуму бізнесу, який проходить сьогодні в Києві.

«Зараз йде дискусія щодо нової коаліції та формування нового уряду на чолі з новим прем’єр-міністром. Ми беремо участь в цих дискусіях, але ми вважаємо, що перед тим, як будь-кого призначати або формувати будь-яку нову коаліцію, мають бути розглянуті фундаментальні питання зміни стратегічного курсу руху країни», – наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії зауважила, що зараз перед суспільством та політиками стоять завдання: «змінити ставлення влади до людей, змінити ставлення влади до бізнесу, змінитиставлення влади до війни, яка йде на Сході».

«Треба докорінно змінити стратегію та тактику роботи усіх гілок влади. Це означає, що спочатку потрібна дискусія щодо прийняття фундаментальних рішень, а потім – вже кадрові питання!» – переконана Юлія Тимошенко.

Як відомо, у Києві проходить Всеукраїнський форум бізнесу, організований за ініціативи економічних громадських бізнес-асоціацій з метою розробки заходів для подолання соціально-економічної кризи і підготовки стратегії подальшого розвитку України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова