Юлія Тимошенко очікує, що невдовзі суд ухвалить рішення за її позовом проти уряду

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко сподівається, що найближчим часом суд ухвалить рішення за її позовом проти уряду.

Про це  позивач заявила сьогодні після чергового судового засідання у справі про скасування Постанови Кабінету Міністрів України № 315 щодо про встановлення єдиної ціни на газ.

Як відомо, Окружний адміністративний суд Києва сьогодні під час розгляду позову Юлії Тимошенко проти уряду відхилив урядові клопотання і продовжив розгляд справи у режимі письмового провадження.

«У нас є надія, що в найближчі дні буде отримане рішення у цій резонансній справі», – зауважила Юлія Тимошенко.

Вона наголосила: тисячі людей вже з нетерпінням очікують, що найближчим часом суд скасує незаконну постанову Кабміну, якою було встановлено єдину ціну на газ, адже це рішення потягнуло за собою збільшення тарифів на житлово-комунальної послуги в кілька разів.

Позивач переконана, що Кабмін ціну на газ встановив незаконно: «Ні в кого немає сумніву, що Гройсман ціну на газ взяв «зі стелі».

Юлія Тимошенко також розкритикувала дії уряду, який вкотре намагався затягнути рішення у справі та просив колегію суддів ухвалити клопотання щодо експертизи ціни на газ.

«Сьогодні уряд в цьому судовому засіданні виглядав просто комічно, тому що просив розглянути клопотання, щоб суд пішов до спеціальної  експертної  установи й з’ясував, яка ж ринкова ціна на газ. Уявляєте собі, вони в квітні прийняли рішення про підвищення вдвічі ціни на газ для людей, а виявляється, що вони якраз і не знали, яка ринкова ціна. Уряд робив це, не маючи ні обґрунтування, ні знання ринкової ціни. І абсурдне клопотання, які представники Кабміну сьогодні подали до суду, якраз доводить їхню некомпетентність, їхню абсолютну злочинність», – пояснила лідер «Батьківщини».

_APM2723_APM2824

Вона також позитивно відзначила дії колегії суддів, «яка відхилила це абсурдне клопотання і майже завершила слухання в цьому судовому процесі».

«Ми сподіваємося на правосудне, об’єктивне рішення, де буде чітко сказано, що Гройсман не мав права встановлювати таку ціну на газ і тим паче – своєю постановою», – наголосила Тимошенко.

Голова партії також звернулася до голови Окружного адміністративного суду Павла Вовка з проханням, щоб він перестав тиснути на суддів і дав їм можливість ухвалити справедливе рішення щодо скасування урядової постанови.

Юлія Тимошенко нагадала, що у Президента є право своїм указом призупинити незаконну постанову Кабміну, якою було збільшено ціну на газ, і закликала Петра Порошенка негайно це зробити.

Нагадаємо, сьогоднішнє засідання  суду неодноразово переносилось у зв’язку з тривалою хворобою одного з членів колегії суддів.

Ще 27 жовтня Окружний адміністративний суд Києва  перейшов у режим письмового провадження у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Кабінету Міністрів щодо скасування постанови № 315 про встановлення єдиної ціни.

Фотогалерею можна переглянути за посиланням.

Тексти позовів Юлії Тимошенко можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова