У черкаській школі партійці відкрили оновлену актову залу

З ініціативи «батьківщинівців» у Черкаській спеціалізованій школі №17 відкрили оновлену актову залу.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, через необхідність проведення капітального ремонту приміщення не використовували більше п’яти років. Цього року тут завершили всі необхідні роботи, на які із бюджету Черкас виділили близько 600 тисяч гривень.

У церемонії відкриття актової зали взяв участь міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко та директор департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради, «батьківщинівець» Ігор Волошин.

1_871

«Я щиро радий знаходитися в новій залі 17-ї школи. Відверто кажучи, не може бути школи в центрі міста без актового залу. Взагалі у Черкасах не повинно бути таких випадків і зараз ми робимо все можливе, аби кожен навчальний заклад мав гідні умови для освіти та розвитку дітей», – зазначив Анатолій Бондаренко.

«Батьківщинівець» Ігор Волошин запевнив, що покращення умов для навчання дітей відбуватимуться і в інших школах міста.

«Ми повинні комплексно підходити до вирішення будь-яких питань. На балансі департаменту 140 навчальних закладів і ми намагаємося не обділити жоден. Таких довгобудів, як цей актовий зал, у місті є чимало. У 7-8 закладах немає спортивних залів, а це значить, що діти повноцінно не займаються фізкультурою. Тому в цьому році ми плануємо ще відкрити оновлені спортивні зали», – сказав Ігор Волошин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова