Завдяки «Батьківщині» вчителі Рівного отримають підвищену зарплату

На сесії Рівненської міськради депутати підтримали ініціативу «Батьківщини» про підвищення з 1 квітня зарплати педагогічним працівникам місцевих ПТУ та дитячих садків.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, людей, яких торкнеться підвищення, налічується в Рівному 1200 осіб.

сесія рівнеради_0Минулого року уряд передбачив зростання розміру зарплат для цих категорій педпрацівників лише з 1 вересня, позбавивши місцеві ради самостійно ухвалювати рішення на місцях.

Заступник мера Рівного, очільниця міського партосередку ВО «Батьківщина» Галина Кульчинська зареєструвала відповідний проект рішення.

«Піднявши зарплати, уряд переклав свої фінансові зобов’язання на обмежені в коштах місцеві бюджети, через що незаслужено постраждали деякі категорії педагогічних працівників. Підвищення для них передбачене лише з 1 вересня. Ми не могли залишатися байдужими й віднайшли кошти, аби вже у квітні люди отримали належну зарплату», – зазначила Галина Кульчинська.

Усього з міського бюджету на ці потреби додатково виділили 4,8 мільйона гривень, що дасть змогу збільшити зарплату від 400 до 800 гривень кожному педпрацівнику.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова