Завдяки «Батьківщині» на Одещині стане більше гарних доріг

26 квітня відбулася позачергова сесія Одеської облради, на якій розподілили профіцитні кошти, що надійшли до обласного бюджету від платників податків та митниці.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини», в результаті злагодженої роботи депутатів та адміністрації області бюджет отримав додатково маже 1,5 мільярда гривень, що будуть направлені на програму будівництва, реконструкції та ремонту доріг «Шляхи півночі Одещини», яку розробили депутати з фракції «Батьківщина».

003

«Найболючішою проблемою Одеської області є цілковита відсутність нормальних, відремонтованих, а, значить, придатних до експлуатації доріг. Через це мешканці багатьох селищ, сіл, маленьких міст майже повністю відірвані від транспортного сполучення. Саме тому з ініціативи нашої фракції додаткові кошти підуть на дороги, адже «Батьківщина» ніколи не забуває про проблеми простих українців!» – наголосив очільник фракції «Батьківщина» в Одеській облраді Олег Радковський.

Окрім того, на сесії розглянули декілька звернень до центральних органів влади, ключовим із яких було питання профтехучилищ – депутати підтримали звернення колективів навчальних закладів до президента України та прем’єр-міністра з вимогою повернути фінансування профтехучилищ з держбюджету, а не покладати його на плечі місцевих громад.

Олег Радковський зазначив, що попереду ще багато роботи. Водночас він висловив упевненість, що завдяки конструктивній та плідній роботі депутатів облради Одещина незабаром стане взірцем для всієї України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова