Завдяки «Батьківщині» Черкаська міськрада ухвалила звернення до влади

З ініціативи представників «Батьківщини» Черкаська міська рада 15 березня на позачерговому засіданні ухвалила звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо підтримки економічної блокади окупованих територій Донбасу.

Депутати Черкас також вимагають від влади визнати АТО війною, а Російську Федерацію – агресором.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, звернення підтримали 22 депутати Черкаської міськради.

DSC_1209

Голова фракції «Батьківщина» Роман Діскант запропонував деталізувати проект рішення, зокрема додати до нього вимогу звільнити з посад міністра МВС А. Авакова, заступника міністра МВС В. Аброськіна, ввести воєнний стан у зоні АТО й заборонити торгівлю з окупованими територіями. У своєму виступі він наголосив, що до написання документа потрібно підійти принципово й не маніпулювати термінами.

«Не може бути компромісу, який пропонують деякі політичні сили: проголосувати так, щоб і блокаду підтримати, і торгівлю з окупованими територіями не припиняти», – зазначив Роман Діскант.

Підтримати звернення депутатів закликав і міський голова, лідер Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко. Він розповів, що йому як міському голові надходили дзвінки з проханнями не ухвалювати звернення до центральної влади.

DSC_1218

«Хто мені тільки не дзвонив! Але ми все одно приймемо це рішення. Досить терпіти олігархів при владі», – заявив Анатолій Бондаренко.

Урешті після двогодинних дебатів Черкаська міськрада проголосувала за запропонований проект рішення. У документі депутати, зокрема, вимагають закрити кримінальні провадження на учасників блокади Донбасу та вжити заходів для визволення заручників, які перебувають у полоні терористів та російських військ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова