Запоріжжя закликало центральну владу скасувати абонентну плату за газ

6 квітня на пленарному засіданні Запорізької облради депутати одноголосно підтримали ініційоване фракцією ВО «Батьківщина» звернення до вищих органів влади з вимогою скасувати рішення НКРЕКП про запровадження абонплати за газ.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Очільник фракції ВО «Батьківщина» в облраді Олександр Старух, представляючи проект звернення, поданий трьома демократичними фракціями, наголосив на несправедливості введення абонентної плати за підключення та користування газовими мережами.

«Чому за користування мережами повинні платити жителі сільської місцевості та селищ міського типу, що будували ці мережі за власні кошти? Чому влада відверто бреше, що видатки користувачів при цьому не збільшаться? Уже сьогодні розрахунок по «Запоріжгазу» показує, що витрати споживачів зростуть від 2 до 5 разів. Закликаю колег докласти максимум зусиль, щоб не допустити такого свавілля», – заявив представник «Батьківщини».

У підсумку депутати одноголосно підтримали звернення до влади, в якому вимагають від високопосадовців стати на захист інтересів громадян і скасувати антинародне й цинічне рішення про запровадження абонплати.

Запорізька облрада також закликала Кабінет міністрів і НКРЕКП оприлюднити обґрунтування тарифів на послуги з газопостачання й знизити ціни на блакитне паливо для споживачів.

Народні обранці Запорізької області наполягають на необхідності проведення всебічного розслідування щодо ухвалення незаконного рішення посадовцями НКРЕКП.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова