Закарпатські «батьківщинівці» взяли участь у заходах, присвячених подіям на Майдані

Активісти та депутати від «Батьківщини» на Закарпатті взяли участь у заходах, присвячених трагічним подіям під час Революції Гідності, та вшанували пам‘ять Героїв Небесної сотні.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, жалобні заходи відбулися в Ужгороді, Мукачевому, Хусті, Іршаві, Тячеві та інших населених пунктах області.

У Тячеві місцеві жителі та «батьківщинівці» зібралися на поминальний молебень біля пам’ятника Героям Революції гідності. До слова, монумент спорудили та встановили минулого року за рахунок особистих коштів депутатів облради від «Батьківщини» Петра Голубки та Івана Куцини.

«Майдан став взірцем демократії для українців, але владні та правоохоронні органи продовжують працювати за старими принципами й без постійного тиску та контролю громадськості ніколи не «житимуть по-новому», – сказав очільник Закарпатської «Батьківщини» Олександр Кеменяш.

Згадуючи трагічні події лютого 2014 року, «батьківщинівець» наголосив, що, на жаль, влада й досі не спромоглася закінчити розслідування справи про розстріли на Майдані та покарати винних.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова