Закарпатська «Батьківщина» організувала для школярів перегляд фільму про Голодомор

Депутат Ужгородської міськради від «Батьківщини» Віктор Щадей влаштував для старшокласників однієї зі шкіл Ужгорода перегляд фільму про Голодомор «Гіркі жнива».

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної партійної організації.

Учителі економічного ліцею Геннадій Шмігелський (предмет «Захист Вітчизни») і Віктор Мазур («Історія України») вирішили поєднати навчальний процес з походом учнів у кіно. Допоміг їм у цьому «батьківщинівець» Віктор Щадей.

щадей

Кінострічка «Гіркі жнива» присвячена темі Голодомору. Історико-романтична драма змальовує жахіття життя українських селян у 1932-1933 роках.

«Історію треба пам’ятати для того, щоб не дозволяти пропагандистам «руського міра» поширювати свою брехню серед українців, – сказав Віктор Щадей. – Ми маємо знати, хто є ворогом українців, хто намагався нас знищити й намагається це зробити зараз. Переглянувши фільм, діти легше зрозуміють, що відбувалося в ті роки в Україні. Це важлива річ для виховання підростаючого покоління патріотами своєї країни».

Депутат від «Батьківщини» зазначив, що подасть пропозицію на рівні міста проводити для школярів перегляди стрічок на історичні теми, зокрема про Голодомор, Другу світову війну й боротьбу українців за свою свободу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова