Закарпатська «Батьківщина» оприлюднила звіт за минулий рік

Протягом 2016-го року депутати фракції «Батьківщина» Закарпатської облради брали активну участь у роботі постійних комісій та в сесійних засіданнях. Загалом представники «Батьківщини» підготували, зареєстровали та винесли на розгляд ради 67 депутатських запитів.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної партійної організації.

Депутати «Батьківщини» також підготували та скерували безпосередньо до установ та інстанцій понад 200 звернень.

За цей час усі депутати фракції, до складу якої входить сім осіб, провели понад 70 особистих прийомів громадян, під час яких до партійців звернулися 678 мешканців краю. Найбільша кількість звернень стосувалася надання матеріальної допомоги та допомоги на лікування за програмою «Турбота».

Депутати фракції «Батьківщина» були серед тих, хто розробляв регламент та положення облради та програму «Турбота». Вони делегували свого представника до наглядової ради «Агенції регіонального розвитку та транскордонного співробітництва Закарпаття».

«Батьківщинівці» протягом року брали участь у роботі місцевих рад різних рівнів у багатьох районах та містах області.

Представники партії були задіяні в програмах з транскордонного співробітництва з Угорщиною, Словаччиною, Чехією та Польщею, входили до складу делегацій Закарпатської облради.

За словами керівника фракції ВО «Батьківщина» в Закарпатській облраді Олександра Кеменяша, свої звіти про роботу за рік публікують фактично всі фракції та депутати від «Батьківщини» з місцевих рад усіх рівнів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова