Валерій Дубіль ініціював акцію «Дитяча усмішка – найбільша радість батьків»

Близько 400 чернігівських дошкільнят відчули себе справжніми фотомоделями під час акції «Дитяча усмішка – найбільша радість батьків». Захід ініціював народний депутат з фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної партійної організації.

З лютого малеча працювала з професійним фотографом, а вже потім їхні родини отримали якісні фотокалендарі.

Великою радістю для дітей стала сама фотосесія, під час неї дівчата вигадували пози та милувалися собою.

Фотосесія_діти_snapshot_17

За словами фотографа Ігоря Лімана, фото вийшли дуже щирі, адже дітям подобається процес зйомки. У своїй роботі він вважає головним позитивний настрій та порозуміння з малечею.

«Бути просто позитивним і трішечки терпіння, адже це ж, все-таки, діти. До них треба ставитися з розумінням на їхньому рівні, тобто трішечки ніби включати дитинство в собі», – поділився думками Ігор Ліман.

Депутат Чернігівської міськради з фракції «Батьківщина» Іван Бакшун розповів, що їхня команда потішена, адже акція подарувала справжні позитивні емоції багатьом родинам.

«Ми разом з нашою командою обійшли всі дитячі садочки, запросили до нас прийти й зробити чудову фотосесію. Ми дуже серйозно поставилися до цієї програми, обрали професійних фотографів, друкуємо на якісному твердому матеріалі, а в кінці бачимо, що програма приносить задоволення, батьки всі виходять радісні», – зазначив Іван Бакшун.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова