З ініціативи «Батьківщини» в Чернігові відремонтовано понад 500 під’їздів

Упродовж двох років роботи програми «Твоя квартира починається з під’їзду», ініційованої народним депутатом України Валерієм Дубілем, у Чернігові відремонтували понад 500 під’їздів.

Як повідомляє прес-служба Чернігівського обласного партосередку, до міської парторганізації надійшло 1500 заявок на проведення ремонту, в 647 під’їздів вже завезено будівельні матеріали.

Доценка 1
«Ми обстежили понад 3000 під’їздів, що не ремонтувалися по 20, 30 і навіть 40 років. Нині через безглузду політику влади мешканці не в силах навіть купити собі ліки, що вже й говорити про ремонти у під’їздах. Тому програма, яку ми започаткували ще навесні 2015 року, продовжує діяти», – сказав очільник Чернігівської обласної «Батьківщини» Валерій Дубіль.

Мешканці вдячні за допомогу і вже звітують про проведений ремонт.

7 (1)
«Пофарбували стіни, побілили стелю, навіть вікна пофарбували. Все дуже добре, ми всі задоволенні», – розповіла Галина Паршина, мешканка будинку по вул. Героїв Чорнобиля, 4-а.

Юлія Заворотна, жителька будинку по вул. Івана Мазепи, 72-а розповіла, що мешканці не можуть власними силами зробити ремонт, тому вдячні «батьківщинівцям», зокрема Валерію Дубілю, за допомогу.

Найближчим часом планується відремонтувати близько 2000 під’їздів. Проект реалізується за підтримки благодійного фонду «Європа».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова