З ініціативи «Батьківщини» Чорноморська міськрада ухвалила два звернення до керівництва держави

7 квітня на черговій сесії Чорноморської (колишньої Іллічівської) міськради, що на Одещині, депутати підтримали дві ініціативи фракції ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної «Батьківщини», депутати одностайно проголосували за звернення до керівництва держави, в яких вимагають зупинити рішення НКРЕКП про встановлення абонплати за газ та не допустити скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

За словами очільник фракції «Батьківщина» в Чорноморській міськраді Василя Бугайчука, ухвалені документи мають нагадати керівництву держави, що воно повинно захищати інтереси українців, а не олігархів.

foto_07

«Своїм рішенням про введення абонплати за газ НКРЕКП дасть змогу олігархам заробляти на українцях мільярди. Новий платіж болюче вдарить насамперед по простих громадянах, які й так ощадливо споживають газ, але ми не дозволимо знущатися над народом», – сказав Василь Бугайчук і висловив вдячність колегам за підтримку звернень, підготовлених «Батьківщиною».

Партієць також наголосив на важливості продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

«Якщо закон, який дає змогу продавати землю вже з 1 липня 2017 року, буде ухвалено, фермерам та селянам нічого іншого не залишиться, як розпродати за безцінь свої паї й піти в найми до нових панів або їхати за кордон шукати кращої долі», – зазначив голова фракції «Батьківщина» в Чорноморській міськраді.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова