Херсонська «Батьківщина» виступила проти завищених тарифів на водопостачання

Херсонська «Батьківщина» звернулася до прокуратури з заявою про завищення тарифів на водопостачання в Херсоні, проте кримінальне провадження затягується через адміністративний тиск з боку міської влади.

Про це інформує прес-служба Херсонської обласної парторганізації.

«Провівши низку економічних аналізів, ми з’ясували, що норма водопостачання для людини, яка не має лічильника, становить 3,5 м3. Міськводоканал збільшив цю норму удвічі. Таким чином щороку херсонців обкрадають на 65 мільйонів гривень! Ми вважаємо це неприпустимим і в черговий раз звернемося до прокуратури, аби притягнути керівництво міськводоканалу до кримінальної відповідальності!», – сказав під час прес-конференції голова Херсонської обласної парторганізації, народний депутат України Юрій Одарченко.

Депутат Херсонської міськради від «Батьківщини» Дмитро Ільченко повідомив, що фракція «Батьківщина» під час чергової сесії ініціюватиме створення наглядової ради, яка контролювала б діяльність комунального підприємства й припинила б розкрадання коштів, отриманих у херсонців через завищення норми водопостачання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова