Харківська «Батьківщина» закликає місцеві ради звертатися до Президента України

Керівник фракції ВО «Батьківщина» в Харківській обласній раді Андрій Шевчук звернувся до всіх місцевих рад та голів міст і селищ з проханням провести позачергові сесії, щоб ухвалити звернення до Президента про скасування абонентської плати за газ.

Про це він повідомив 3 квітня під час прес-конференції, коментуючи рішення НКРЕКП про стягнення щомісячної абонплати за користування газорозподільними мережами.

пресс-конференция

«Партія «Батьківщина» звертається до рад усіх рівнів, починаючи від сільрад, адже найбільше за абонентське приєднання до газової мережі сплачуватимуть селяни. Ми закликаємо голів усіх рад: збирайте позачергові сесії і звертайтеся до президента персонально, щоб негайно була скасована абонентська плата», – заявив Андрій Шевчук.

Лідер фракції «Батьківщини» в Харківській облраді стверджує, що 28 березня НКРЕКП своїм рішенням про запровадження абонплати за користування газом завдала чергового економічного удару по кожній українській родині.

«Ми бачили багато цинізму в політиці після Революції Гідності, але цей цинізм перевершив усе. Взяти ще раз плату за те, що людей підключили колись, можливо ще в радянські часи, до газових мереж – це вже переходить усі межі здорового глузду», – наголосив Андрій Шевчук.

Він уточнив, що тепер кожна родина буде вимушена платити від 50 до 136 грн. на місяць додатково до вже існуючих високих тарифів, хоча транспортні послуги вже закладено у вартість газу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова