Харківська «Батьківщина» нагородила переможців творчого конкурсу

Голова Харківської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Любомир Григорець та очільник Дзержинського районного партосередку Наталя Анучина 5 квітня вручили подарунки дітям-переможцям конкурсу традиційних українських художніх ремесел, що пройшов у центрі культури і мистецтва.

Як повідомляє прес-служба Харківського обласного партосередку, з 5 по 19 квітня центр культури і мистецтва в рамках 16-го відкритого фестивалю традиційної народної культури «Кроковеє коло» презентує виставку робіт 166 юних майстрів віком від 7 до 17 років з Харківської області та міста Сум.

На виставці «Кроковеє коло 2017» представлені найкращі конкурсні роботи – кераміка, писанкарство, вишивка, витинанка, художній розпис, вироби з соломки, вироби з природних матеріалів (лозоплетіння), народна лялька, вироби з бісеру, ткацтво, різьблення.

Любомир
«Це прекрасно, що наші діти шанують народні традиції та займаються традиційними українськими художніми ремеслами. Адже без поваги до своєї історії та витоків немає майбутнього. Без народного мистецтва, без коріння немає держави. Якщо народною творчістю займаються діти, то в України є майбутнє», – наголосив очільник Харківської міської «Батьківщини» Любомир Григорець.

«Батьківщинівець» подарував від партії юним переможцям конкурсу набори для творчості та побажав їм подальших успіхів і невичерпного натхнення, аби й надалі прославляти художні таланти Слобожанщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова