Володимир Бондаренко: Питання продажу землі має вирішитися на референдумі

Кияни мають право висловити свою думку з приводу вільного ринку землі сільськогосподарського призначення, адже вони також є громадянами України й фінансували її науку, освіту, оборону, культуру.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, на цьому наголосив очільник столичної «Батьківщини» Володимир Бондаренко.

«Мешканці столиці також мають право на свою частку земля. Нині ж не забезпечений справедливий розподіл цих часточок. Виходячи на референдум, ми хочемо, щоб народ висловив ставлення до розпорядження землею, щоб була справедливість», – сказав «батьківщинівець».

IMG_0083

На думку Володимира Бондаренка, передусім слід створити законодавчу базу для ринку землі, адже досі немає кадастрової документації, земельного банку, інших економічних і організаційних інституцій.

«Ми не проти ринку, ми не проти добровільних торговельних угод. Але державна політика повинна ставити за мету покращення життя українців. А сьогодні, довівши країну й громадян до зубожіння, олігархи, серед яких керівники держави та уряду, сконцентрували у своїх руках мільярдні багатства й готові скуповувати землю, залишивши співвітчизників ні з чим», – зауважив голова Київської міської парторганізації.

Нагадаємо, 19 квітня більше 500 київських «батьківщинівців» взяли участь у зборах ініціативної групи з організації Всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова