Волинські партійці взяли участь у флешмобі #GlobalShevchenko

Упродовж двох тижнів активісти місцевих партосередків Волині фотографувалися біля пам’ятників Тарасові Шевченку, читали його твори, відвідували тематичні виставки та літературні заходи у бібліотеках.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

ковель шевченко

З нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «батьківщинівці» Луцька зібралися біля пам’ятника Великому Кобзареві, де відбулося читання його вірша «В казематі».

«Сьогодні ми вкотре по-новому осмислюємо глибину пророцтв українського генія, у його віршах шукаємо відповіді на непрості запитання нашого сьогодення, пізнаємо нові грані його творчості. Великий Кобзар став знаковою постаттю не лише в українській, а й у світовій історії. Він і нині допомагає гуртувати нашу націю», – прокоментував подію в. о. голови Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук.

локачі

За його словами, у Ковелі «батьківщинівці» поклали квіти до пам’ятника Кобзареві, у Локачах подарували твори Тараса Шевченка районній бібліотеці, у Ратному та Горохові сфотографувалися біля пам’ятників поета.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова