Владислав Бухарєв добивається виділення коштів із Держбюджету на важливі об’єкти Сумщини

Найактивніший за версією «ОПОРИ» народний депутат від Сумщини Владислав Бухарєв не припиняє своєї активної діяльності. Минулого тижня він озвучив два запити – до прем’єр-міністра України та голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

Як інформує прес-служба Сумської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», перший документ стосувався виділення коштів з Державного бюджету України на 2017 рік на добудову багатоповерхового будинку в Тростянці для забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей.

Ступінь готовності цього довгобуду становить 35%. Якщо роботи завершити, це дасть можливість забезпечити житлом 160 осіб, які віднесені до категорії учасників та інвалідів АТО й перебувають на квартирному обліку органів місцевого самоврядування Тростянецького району.

У іншому запиті йдеться про виділення коштів з Держбюджету на 2017 рік для проведення негайного капітального ремонту або будівництва нового мосту через річку Ворскла в селі Климентове Охтирського району.

Наразі міст перебуває в аварійному стані та потребує невідкладного ремонту, обмежено його вантажопідйомність. Також існує постійна загроза закриття руху й припинення міжобласного сполучення по напрямках Суми-Харків, Суми-Полтава, бо альтернативної об’їзної дороги немає. Місцева влада, дорожньо-патрульна поліція, мешканці неодноразово зверталися до Служби автомобільних доріг у Сумській області з приводу ремонту, реконструкції чи побудови нового мосту. Утім, на це в обласному та місцевих бюджетах немає коштів.

Владислав Бухарєв сподівається, що його запити не залишаться без уваги керівництва країни й таким чином на Сумщині будуть вирішені дві болючі проблеми.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова