Вінницький «батьківщинівець» долучився до програми надання безоплатної правової допомоги

Очільник Вінницької районної парторганізації ВО «Батьківщина», голова районної ради Сергій Сітарський взяв участь у засіданні робочої групи з підготовки модельних програм надання безоплатної правової допомоги в регіонах.

Як повідомляє прес-служба Вінницького обласного партосередку, засідання робочої групи пройшло у Києві.

big-17819873_438217793191338_137778269_o
Представники системи надання безоплатної правової допомоги, органів місцевого самоврядування, громадських організацій і громадські активісти працювали над плануванням та підготовкою до проведення пілотного дослідження правових потреб територіальних громад. Результатом такого дослідження має стати розробка, впровадження та супроводження цільових місцевих програм надання правової допомоги, спрямованих на вирішення конкретних проблем мешканців територіальних громад.

Учасники робочої групи, серед яких був і «батьківщинівець» Сергій Сітарський, обговорили інструменти та методи дослідження, визначили основні цільові аудиторії та спланували роботу на найближчий час.

Дане дослідження є продовженням спільної роботи для залучення коштів місцевих бюджетів, аби посилити правову спроможність територіальних громад.

Дослідження проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова