Вінницька облрада проголосувала проти абонплати за газ

Фракція ВО «Батьківщина» у Вінницькій обласній раді ініціювала проведення позачергової сесії, на якій ухвалили звернення до керівництва України щодо скасування рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до систем газопостачання.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, голова Вінницької облради та найбільша провладна фракція БПП затягували проведення сесії, через що ухвалення звернення опинилося під загрозою. Голова фракції ВО «Батьківщина» Владислав Рой звернув увагу, що ініціатива депутатів про скликання сесії була зареєстрована ще 4 квітня.

IMG_20170418_104137

18 квітня на позачерговій сесії фракція «Батьківщина» все ж домоглася розгляду звернення, поставивши ультиматум, згідно з яким фракція не голосувала б за інші питання, доки не буде розглянуто питання про абонплату за газ.

«Ми, депутати обласної ради, обрані всіма жителями Вінницької області, повинні стояти на захисті вінничан. Це є правильно. І те, що ми повернулися сьогодні до цього питання й проголосували, є свідченням того, що ми висловлює інтересів простих людей», – наголосив голова постійної комісії Вінницької облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, депутат-«батьківщинівець» Геннадій Мазур.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова