Вінницька «Батьківщина» розпочинає підготовку до референдуму щодо продажу землі

Партія «Батьківщина» розпочинає на Вінниччині підготовку до всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі й створює ініціативні групи для збору необхідних 3 мільйонів підписів.

Про це на прес-конференції заявили представники «Батьківщини» Владислав Рой і Сергій Лановик, інформує прес-служба Вінницької обласної парторганізації.

17838572_1371809262888252_1637550180_o

«Стаття 13 Конституція України говорить про те, що земля є об’єктом права власності українського народу. І ніхто з влади не може розпоряджатися сільськогосподарською землею за своїм власним бажанням. Ми боротимемося за те, щоб земля не стала товаром для олігархів, а була власністю народу», – зазначив голова фракції ВО «Батьківщина» у Вінницькій облраді Владислав Рой.

Депутат-«батьківщинівець» Сергій Лановик наголосив, що замість продажу землі слід створити систему підтримки фермерів, яка забезпечить сприятливі умови для роботи малих і середніх фермерських господарств.

«Така система підтримки зможе призупинити еміграцію селян на заробітки за кордон. Наша молодь повинна повертатися додому в село із впевненістю у гарантованому робочому місці», – підсумував депутат Вінницької обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова