Вінницька «Батьківщина» підтримує торгівельну блокаду окупованих територій Донбасу

Депутат Вінницької міської ради від ВО «Батьківщина» Ганна Давиденко та голова фракції ВО «Батьківщина» в облраді Владислав Рой взяли участь у круглому столі на тему блокади окупованих територій Донбасу.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, круглий стіл зібрав близько 80 учасників, серед яких були громадські діячі, учасники АТО, волонтери, депутати міської й обласної рад.

17021815_1855663154711565_2233922822347494965_nПредставниця «Батьківщини» Ганна Давиденко розповіла, що у Вінницькій міськраді намагалися поставити на голосування звернення на підтримку блокади, однак міській голова Сергій Моргунов відхилив таку пропозицію.

«Це свідчення подвійних стандартів та реального ставлення влади, зокрема місцевої, до подій у країні», – сказала Ганна Давиденко.

Голова фракції «Батьківщина» у Вінницькій облраді Владислав Рой нагадав, що на останній сесії депутати ухвалили звернення до Верховної Ради, Кабміну та Президента України з вимогою підтримати торгівельну блокаду окупованих територій Донбасу.

За словами «батьківщинівця», тепер у кулуарах Вінницької облради готують ще одне звернення, яке має засудити блокаду.

«Такий документ розглядатимуть 30 березня. За це звернення «Батьківщина» не дасть голосів, бо ми підтримуємо блокаду», – наголосив Владислав Рой.

Він закликав присутніх на круглому столі прийти на сесію Вінницької облради 30 березня й не дати провести антиукраїнське рішення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова