Василь Деревляний працює над зверненням до влади щодо блокади окупованих територій

Заява депутатів Тернопільської облради «Про засудження силового розгону 13 березня 2017 року редуту №3 імені добровольців 16-го батальйону 58-ї мотопіхотної бригади блокади торгівлі з окупованими територіями» доповнюється пропозиціями, які вчора були підтримані в сесійній залі.

Про це повідомив перший заступник голови Тернопільської облради, представник партії ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, передає прес-служба обласної парторганізації.

87«Сьогодні ми переглядаємо відеотрансляцію вчорашньої сесії й доповнює заяву тими пропозиціями, які підтримали депутати та присутні в сесійному залі активісти. Я особисто слідкую за тим, щоб наше звернення не піддалося непланованій редакції й потрапило до керівництва держави в тому вигляді, про який учора ми домовилися на позачерговій сесії», – розповів Василь Деревляний.

За його словами, завтра зранку всі представники фракцій Тернопільської облради зберуться, щоб затвердити остаточний текст звернення й відправити його адресантам – Президентові України, прем’єр-міністру та голові Верховної Ради.

Нагадаємо, вчора Тернопільська облрада підтримала торгівельну блокаду окупованих територій, закликала керівництво держави розслідувати інцидент, закрити кримінальні справи проти учасників блокади, а також звільнити з посад міністра внутрішніх справ Арсена Аракова та його заступника В’ячеслава Аброськіна.

Проект звернення підтримали всі 47 зареєстрованих депутатів.

Депутати також закликали владу не перешкоджати волонтерам доставляти вантажі на передову й забезпечити звільнення українських військовополонених.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова