Валерій Дубіль: Пріоритетне завдання «Батьківщини» – захистити землі від продажу

Чернігівська «Батьківщина» висловила готовність якнайшвидше розпочати збір підписів на підтримку Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації, народний депутат України, очільник обласного партосередку Валерій Дубіль вважає пріоритетним завданням «Батьківщини» захист сільськогосподарської землі від продажу.

«Ініціативні групи Чернігівщини будуть першими, хто розпочне збір підписів за проведення Всеукраїнського референдуму. Ми дійдемо до найменших сіл і врахуємо думку кожного. Земля – не товар!» – написав депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

Голова фракції «Батьківщина» в Чернігівській облраді, віце-президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Якуб цілком підтримує позицію партії.

«Фермерство стало не лише бізнесом, але й стилем життя для нас – фермерів України. Утримання земель та державна підтримка мають бути доступними передусім для молоді», – зазначив Іван Якуб.

«Батьківщинівці» Чернігівщини вважають за необхідне створити фермерські господарства й не допустити передачу земель у власність латифундистам і спекулянтам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова