Валерій Дубіль: Ми відстояли право людей приватизувати гуртожитки

Прийняття Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» народний депутат Валерій Дубіль назвав «перемогою правди».

Як повідомляє прес-служба Чернігівського обласного партосередку, не один рік юристи громадської приймальні депутата супроводжують у судах мешканців гуртожитків.

ZY9KAGv1sWk
«Дякуючи Валерію Олександровичу, нас з родиною не виселили. Ще два роки тому я вносила пропозиції по цьому законопроекту. Ми дуже раді, що нарешті це сталося!» – сказала мешканка гуртожитку по вул. Полуботка, 120 в Чернігові Парасковія Россол.

До громадської приймальні Валерія Дубіля надходило сотні звернень від мешканців гуртожитків. Працівник громадської приймальні Сергій Тепляков розповів, що дуже складно добитися правди в суді.

Валерій Дубіль разом із депутатами від «Батьківщини» Сергієм Євтушком і Вадимом Івченком у залі Верховної Ради відстоювали названий законопроект.

«Це дійсно історичний момент. Дуже радий, що нам вдалося допомогти людям протриматися до прийняття закону. Ми проходили суди, прокуратуру, але кінцева мета – законна основа для приватизації мешканцями власних приміщень. «Батьківщина» завжди стояла на боці народу й ми продовжимо боротьбу!» – говорить Валерій Дубіль.

Нагадаємо, з 2012 року в громадській приймальні Валерія Дубіля надаються безкоштовні юридичні консультації. Справи мешканців гуртожитків працівники приймальні супроводжували в судах. Це – чернігівці, які мешкають у гуртожитках за адресами: Полуботка, 120, Рокосовського, 6-а, Малиновського, 36, Шевченка, 246.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова