Валерій Дубіль допомагає розв’язувати матеріальні проблеми сільських шкіл

Народний депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль відвідав школи Менського району та обговорив з педагогами нагальні проблеми навчальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної партійної організації.

«Я переконаний у тому, що закони повинні народжуватися після роботи знизу – з учителями, вихователями, лікарями. Найголовніша моя мета – вести діалог із людьми, щоб знати їхні проблеми», – сказав член парламентської фракції «Батьківщина».

На прохання вчителів Менського району Валерій Дубіль та депутат Чернігівської облради від «Батьківщини» Дмитро Іванов привезли нову дошку, ноутбук та мультимедійний проектор з екраном. Педколектив і батьки подякували «батьківщинівцям» за допомогу.

8

«Діти дуже задоволенні. Ось малюють на цій дошці. Навіть написали «Дякуємо», школу намалювали. Для дітей це цікаво», – розповіла вчитель початкових класів Синявської школи Антоніна Авраменко.

«Ми зверталися до багатьох політичних сил, і до влади теж. Але всі відмовлялися, мовляв, сильно дорогий цей подарунок. Ми дуже вдячні Валерію Дубілю і його команді, які найбільше допомагають школі – і раніше, і зараз не відмовляють», – сказав директор Волосківської школи Валерій Магула.

Нагадаємо, у рамках Програми підтримки навчальних закладів, започаткованої «Батьківщиною» Чернігівщини 2007 року, школи та дитячі садочки області постійно отримують новітню комп’ютерну та побутову техніку, шкільне приладдя, методичні посібники й спортивний інвентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова