Вадим Івченко: Жителі громад мають бути повноправними господарями земель

27 квітня Запорізьку область відвідав народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко. Він провів зустріч із жителями села Біляївка Вільнянського району.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Основним питанням спілкування з виборцями стала проблемна ситуація з можливим будівництвом на території сільради каолінового кар’єру. Мешканці громади стурбовані тим, що їхні сільськогосподарські землі хочуть перетворити в промислову зону. Крім того, районом курсують чутки, що під прикриттям виробництва каоліну фірми-інвестори планують видобувати значно шкідливіші урановмісні копалини.

18057691_10211126278505623_2263137136961431884_n

Звертаючись до жителів Біляївки, Вадим Івченко наголосив, що рішення про виведення земельі з сільськогосподарського обігу має ухвалюватися виключно за згодою членів місцевої громади.

«Жителі громад мають бути повноправними господарями своїх територій. 30 квітня, під час виборів нових депутатів і голови об’єднаної громади, у вас буде можливість своїм голосом засвідчити бажання самостійно творити своє майбутнє. Тому голосуйте за кандидатів, які виступають проти необдуманих та антинародних рішень», – заявив член парламентської фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова