В Одесі «Батьківщина» підтримує мешканців, які захищають паркову зону

Представники Приморського районного партосередку ВО «Батьківщина» в Одесі разом із мешканцями вулиці Літературної провели мітинг біля Приморського райсуду, де відбулося перше засідання щодо заборони забудови території парку «Юність».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, в приймальню «Батьківщини» звернулися мешканці вулиці Літературної, які виступають проти забудови території паркової зони.

У 2015 році Одеська міська рада в Генеральному плані визнала цю ділянку парковою зоною та заборонила на ній будь-яке будівництво. Представники власника ділянки подали позов до суду, щоб скасувати таке рішення міськради.

2 (1)

«Мешканці Літературної вулиці вже протягом тривалого часу захищають свій парк від незаконної забудови. Вони звернулися до нашої приймальні з проханням надати юридичну допомогу. Тепер ми спробуємо скасувати містобудівні умови для будівництва за вказаною адресою, щоб не дати забудувати парк, де люблять гуляти наші діти», – сказав голова Одеського міського партосередку ВО «Батьківщина» Леонід Шимон.

Суддя ухвалила рішення про залучення до справи третьої сторони в особі ОСББ «Моряк-1» та оголосила перерву до 16 березня, щоб усі сторони ознайомилися з матеріалами справи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова