У Сумах відбулися урочисті збори міської парторганізації

З нагоди 17-ї річниці від дня утворення Сумської міської парторганізації ВО «Батьківщина» партійці провели урочисті збори активу.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

Голова Сумської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Андрій Баранов під час виступу зазначив, що «батьківщинівці» мають на Сумщині потужну команду, в якій практично не змінюється партактив.

«Ми пройшли довгий шлях від утворення до становлення сильної команди, яка не має рівних у місті та в області. За ці 17 років ми багато чого пережили – дві революції, сотні акцій, протестів, мітингів. Але це зміцнило нас, дало поштовх іти далі й змінювати країну», – сказав Андрій Баранов.

d2BfqbjBQh8

Нині в Сумській міськраді працює 18 депутатів-представників ВО «Батьківщина» (всього в раді – 42 депутати). З 2014 року очолює обласний центр голова партійців Сумщини Олександр Лисенко.

Аналізуючи діяльність партійної організації ВО «Батьківщина», учасники зборів вирішили активізувати зусилля для розробки стратегії розвитку Сум.

«Маючи потужну команду, наша політична сила несе практично всю відповідальність за розбудову обласного центру й регіону в цілому. Ми маємо продукувати ідеї розвитку для комфортнішого життя сумчан», – наголосив Олександр Лисенко.

Серед учасників заходу були присутні ветерани партії, засновники Сумського партосередку, депутати місцевих рад та активісти політичної сили.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова